Ieškoti

Profesionalaus hostingo privalumai

Profesonalus hostingas

Profesionalaus hostingo paslauga nuo kitų svetainių talpinimo paslaugų išskiria keliomis svarbiausiomis ypatybėmis, išvardintomis žemiau. Paprasčiausia šią paslaugą atpažinti pagal serverio pavadinimą (angl. hostname), kadangi kiekvienai paslaugai yra suteikiamas pavadinimas pasirinktasžodis.hostingas.lt. Visi serveriai gauna jiems dedikuotus resursus – unikalų IP adresą ir tik jam skirtus CPU bei RAM resursus.

Visi profesionalaus hostingo serveriai įkuriami tik aukštos kokybės verslo klasės įrangoje – HPE ProLiant DL360 serveriuose mūsų nuosavame, pagal Tier III standartą pastatytame, duomenų centre.

Procesorius

Profesionalaus hostingo serveriai įkuriami techninėje įrangoje, turinčioje Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2640 v4 @ 2.40 GHz procesorių. Procesorius (CPU) yra atsakingas už serveriui pateikiamų užduočių vykdymą. Kuo daugiau vCPU pasirinktas paslaugos planas suteikia, tuo greičiau gali būti įvykdytos užduotys: įvairūs skaičiavimai, duomenų išvedimas ar MySQL užklausos.

Atmintis

Didesnis operatyviosios atminties (RAM) kiekis leidžia sklandžiau vykdyti sudėtingas programinio kodo užduotis, prekių importavimo veiksmus, atmintį išnaudoti statinio turinio kešavimui (pavyzdžiui, naudojant „Redis” ar „Memcache” sistemas). Fizinėje įrangoje naudojame DDR4-2400 ECC REG RAM modulius.

Disko vieta

Profesionalaus hostingo serveris įkuriamas įrangoje, turinčioje standartinį SATA diską. Aktyviai disko operacijas vykdančius serverius atskiru prašymu perkeliame į įrangą su SSD disku, kuris suteikia galimybę rašyti ir skaityti duomenis dvigubai didesniu greičiu. Visuose planuose suteikiame 100 GB disko vietos (6 553 600 „Inode“), todėl šią talpą galėsite išnaudoti savo svetainės failų, el. pašto dėžučių turiniui ar duomenų bazių saugojimui. Atsiradus didesniam disko vietos poreikiui, papildomas 1 GB kainuoja 0.3 EUR + PVM per mėnesį.

Inode – tai Linux sistemos duomenų struktūra, kurioje saugoma informacija apie konkretų failą ar katalogą. Kuo didesnis inode kiekis suteikiamas planui, tuo daugiau failų ir katalogų (įskaitant ir laiškus pašto dėžutėse) galima patalpinti serveryje.

Inode limitas profesionalaus hostingo serveryje apskaičiuojamas pagal formulę:

 • Turimas disko vietos kiekis GB * 65 536 yra lygus jūsų „inode“ kiekiui (Pvz. 300 GB disko vietos = 19 660 800 „inode“).

Pralaidumas

Profesionalaus hostingo serveriui suteikiamas 1 Gbps serverio tinklo pralaidumas su neribojamu duomenų srautu. Pralaidumui netaikomas dalinimo koeficientas – tai reiškia, kad turėsite tokį pat pralaidumą ir iš Lietuvos, ir iš užsienio. Tokio tinklo srauto pralaidumą užtikrinti padeda tai, kad duomenų centras yra tiesiogiai sujungtas su visais pagrindiniais tarptautinio interneto ryšio teikėjais Lietuvoje:

 • Bitė
 • Lattelecom
 • NTT (Hurricane Electric)
 • RETN
 • Telia

PHP

PHP (Hypertext Preprocessor) yra populiari programavimo kalba, dažnai naudojama interneto svetainių ir Web aplikacijų kūrimui. Šia kalba parašytą kodą galima įterpti į HTML kodą, naudoti kartu su JavaScript bei skirtingomis reliacinėmis duomenų bazėmis.

Mūsų serveriuose veiks svetainės, kurios yra suderinamos su šiomis PHP versijomis:

 • PHP 5.2 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 5.3 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 5.4 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 5.5 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 5.6 (su Phalcon 2, ionCube)
 • PHP 7.0 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 7.1 (tik esant atskiram pageidavimui)
 • PHP 7.2 (su Phalcon 3, ionCube, Zend OPCache)
 • PHP 7.3 (su ionCube, Zend OPCache)
 • PHP 7.4 (su Zend OPCache)
 • PHP 8.0 (su Zend OPCache)
 • PHP 8.1 (su Zend OPCache)
 • PHP 8.2 (su Zend OPCache)

PHP kalbos versiją galima pakeisti realiuoju laiku serverio valdymo pulte (išskyrus serverius, kuriuose PHP veikia kaip Apache modulis „mod_php“).

Naujausios PHP versijos (7.0+) turi kodo spartintuvus, kurie padeda įvykdyti PHP kodą greičiau.

MySQL

MySQL yra populiariausia atviro kodo sistema skirta valdyti reliacines duomenų bazes. Ši sistema dirba SQL kalbos pagrindu. Prieigai prie MySQL duomenų bazių dažniausiai renkamasi PHP kalba (tačiau galima naudoti ir kitas programavimo priemones kaip Python, Java, C, C++ ir kt.), todėl MySQL ir PHP kalbos populiarumas yra tiesiogiai susijęs.

Savo serveriuose naudojame šią MySQL versiją:

 • MariaDB 10 (atviro kodo MySQL 8 analogas)

Profesionalaus hostingo serveryje MySQL duomenų bazėms nėra taikomas disko vietos apribojimas, todėl jūs galite talpinti ir tokias duomenų bazes, kurios yra reiklios disko vietai. Prisijungti prie MySQL duomenų bazės galima iš tame pačiame serveryje talpinamos svetainės, per terminalą ir iš išorės, kai svetainės failai patalpinti kitame serveryje, arba duomenų importavimui ir administravimo darbams atlikti.

Pilna serverio priežiūra

Profesionalaus hostingo serverio priežiūra rūpinasi mūsų sistemų administratoriai. Serveryje veikiančių tarnybų būklę stebi monitoringo sistema, kuri apie prižiūrimų tarnybų sutrikimus iškart informuoja administratorius. Dėl šios priežasties kilusias problemas išspręsti galime dar prieš jas pastebint lankytojams. Administratorių komanda ne tik išspręs su serveriu kylančias problemas, tačiau taip pat padės klientui bei svetainės kūrėjui analizuoti serverio tarnybų išrašus, rasti pasimetusį laišką ar nustatyti, kodėl svetainė pradėjo veikti lėčiau. Be viso to, visada padės rasti tinkamiausią sprendimą nestandartinėje situacijoje.

Atsarginės kopijos

Kasdien į išorinę atsarginių duomenų saugyklą automatiškai kopijuojame klientų serverių duomenis, kad įvykus mažai tikėtinam RAID diskų masyvo gedimui galėtume atstatyti juos iš kopijos.

Naudotojams, savo duomenis praradusiems ne dėl serverio gedimo, darbo dienomis siūlome galimybę užsakyti duomenų atstatymo paslaugą, kuri profesionalaus hostingo klientams nieko nekainuoja.

Individuali konfigūracija

Visuose profesionalaus hostingo planuose serverio tarnybų nustatymus galime parinkti tokius, kokių reikia korektiškam serveryje patalpintos svetainės ar aplikacijos veikimui. Koreguoti galima PHP, MySQL limitus, keisti pašto dėžutei leidžiamų išsiųsti laiškų kiekį.

Planuose „Pro“ ir „Vip“ galime pasiūlyti nestandartinius serverio pakeitimus ar galimybę įdiegti papildomą serverio programinę įrangą, pavyzdžiui:

 • MongoDB
 • ElasticSearch
 • PostgreSQL
 • FFmpeg
 • Libreoffice

Jei norite naudoti papildomą programinę įrangą, tačiau jos nematote šiame sąraše, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir mes patikslinsime, ar nurodytą programą galėsime įdiegti profesionalaus hostingo platformoje.